Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

Kubota WearO firmie

5 5006 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Początek marki Kubota sięga lat 90. XX wieku, kiedy na polskich ulicach królowała szalona i kolorowa moda. Przywiezione z Chin intrygująco wyglądające klapki od razu podbiły serca milionów Polaków. Obecne w prawie każdym domu szybko zyskały status narodowego symbolu. Potwierdza to wymyślone przez klientów hasło „Kubota to nie klapki, to styl życia”.

Z biegiem lat zmienił się jednak rynek, zmieniła się również moda. Klapki Kubota na wiele lat zniknęły z rynku… do czasu. Reaktywacja marki, która nastąpiła w 2018 roku, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Połączenie tradycji z nowoczesnością sprawiło, że od tamtego czasu marka nieustannie się rozwija i zyskuje kolejnych fanów – również z najmłodszego pokolenia.

Marka udziela się także charytatywnie, wspierając n.in. WOŚP, DKMS czy Monar. Ponadto, część zysków z tęczowych klapków jest przekazywana na pomoc w działaniach organizacji Kampania Przeciw Homofobii, walczącej z dyskryminacją osób LGBT+. Wspieranie działań KPH zaowocowało także nominacją Kuboty do nagrody: Pracodawca roku wspierający pracowników LGBT.

Jeżeli chodzi o sprzedaż to jesteśmy sfokusowani na sprzedaży online. Stale się rozwijamy. Dane mówią same za siebie (r/r):

  • 170% wzrostu sprzedaży online,
  • 86% wzrostu użytkowników w sklepie,
  • 32% wzrostu współczynnika konwersji,
  • 21% większy koszyk,
  • 60% wzrostu liczby SKU.

Szukamy osoby, mistrza excela, która pozwoli nam lecieć jeszcze wyżej :)

P.S. Naprawdę gwarantujemy arcymiłą atmosferę w pracy. Dużo kwiatków, dresscode w postaci obowiązkowych klapeczków, dresy oczywiście mile widziane, i co najważniejsze, dużo otwartych głów obok mających w zanadrzu jakąś miłą historię z weekendu.

Opis stanowiska:

  • zbieranie i utrzymywanie w formacie bazodanowym informacji na temat sprzedaży, poziomu zapasów, oraz wykonanych oraz planowanych akcji promocyjnych,
  • odpowiedzialność za proces planowania popytu, planowania poziomu zapasów, a także rekomendowanie zamówień towaru i koordynacja harmonogramów dostaw,
  • analiza produktywności procesów magazynowych i kosztów logistyki,
  • opracowywanie procesów łańcucha dostaw,
  • udział w projektach na styku Logistyki i IT,
  • raportowanie wskaźników logistyki.

Wymagania:

  • 5-6 lat doświadczenia zawodowego w obszarze Łańcucha Dostaw i Logistyki,
  • umiejętność analizy operacji magazynowych lub produkcyjnych,
  • umiejętność prognozowania i planowania przepływów towaru,
  • znajomość metodologii Sales & Operations Planning,
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • samodzielność, strategiczne myślenie, nastawienie na wdrażanie zmian,
  • mile widziana umiejętność automatyzacji własnej pracy wykorzystując VBA & SQL,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP, SCP, lub WMS.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu procesów,
  • pracę w firmie o bardzo dynamicznym wzroście,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność i wpływ na biznes,
  • wynagrodzenie ok. 7.000-9.000 PLN netto na fakturze lub ok. 5.000-7.000 PLN netto na umowie zlecenia.

Zostań członkiem rodziny Kubota i razem z nami twórz nowy rozdział historii tej kultowej, polskiej marki!

Prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres e-mail. Zgłoszenia wysyłane inną drogą nie będą rozpatrywane. Odezwiemy się do wybranych osób.

Ogłoszenie archiwalne