Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. logistyki

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, producenta komponentów i produktów dla sprzętu AGD poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 43088
    Praca stała
    Lokalizacja: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad dokumentacją
    • Opracowywanie danych dla potrzeb działu logistyki
    • Ścisła współpraca z magazynem
    • Kontrola stanów magazynowych
    • Planowanie produkcji poprzez zakup i organizację dostaw materiałów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z logistyką
    • Doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką
    • Bardzo dobra znajomość Excela (warunek konieczny)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość programów typu ERP będzie dodatkowym atutem
    • Zdolności organizacyjne
    • Zdolności analityczne
    • Ukierunkowanie na ciągły rozwój i samodoskonalenie
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferta:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • ruchome godziny pracy (7/9 – 15/17)
    • możliwość podniesienia kwalifikacji
    • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, pakiet sportowy, ZFŚS

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)