Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Organika SA

Organika SA

Teofilowska 54

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie warunków współpracy z firmami transportowymi, negocjowanie cen transportu,

  • Bieżący monitoring dostaw,

  • Raportowanie kosztów transportu w podziale na klienta,

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla wysyłek,

  • Bezpośrednia współpraca z Działem Obsługi Klienta,

  • Komunikacja z odbiorcami i firmami transportowymi celem dostosowania okienek dostaw,

  • Nadzór nad odbiorem opakowań zwrotnych z rynku,

  • Administrowanie floty samochodów służbowych, oraz prowadzenie dokumentacji dotyczące floty.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • min wykształcenie średnie.

Mile widziane

  • nastawienie na cel i konsekwencji w działaniu,

  • samodzielność w działaniu oraz dobrej organizacji pracy,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,

  • zdolności negocjacyjnych i umiejętności budowania długofalowych relacji z firmami transportowymi,

  • bardzo dobrej obsługa komputera i prawa jazdy kat. "B",

  • znajomość rynku transportowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i jego rodziny,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • możliwość awansu,

  • miłą atmosferę pracy,

  • telefon komórkowy i komputer.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Organika SA

Jesteśmy łódzką Firmą z ponad 100-letnią historią. Jesteśmy liderem w produkcji chemii motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, przemysłowej i produkcji opakowań – głównie na nasze potrzeby. Stawiamy na jakość i ciągły rozwój. Obecnie poszukujemy osób do działu produkcji opakowań.

Posiadamy cztery maszyn rozdmuchowe tworzywa PEHD, dwie maszyny do produkcji PET, cztery wtryskarki.

Przewiń do profilu firmy