Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

ESA logistika O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie oddziałów magazynowych i spedycyjnych w ich bieżącej operacji

  • Kalkulacje i wyceny usług magazynowych i transportowych

  • Optymalizacja procesów magazynowych i transportowych

  • Opracowywanie wskaźników efektywności

  • Tworzenie narzędzi usprawniających/automatyzujących

  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby organizacji

  • Realizacja powierzonych obowiązków zgodnie z regulacjami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami

  • Wykonywanie bieżących poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe: logistyka, transport)

  • Min. 1 roczne doświadczenie zawodowe w firmie logistycznej, transportowej, spedycyjnej na analogicznym stanowisku

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (poziom B1)

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy (poniedziałek-piątek od 8:00 do 16:00) w ramach umowy o pracę (wstępnie na okres próbny)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz benefity (opieka medyczna, opieka prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej OK SYSTEM, świąteczna karta przedpłacona oraz comiesięczne zasilenie karty kultura w ramach ZFŚS)

  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole, współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)

  • Pracę w firmie, której dynamika rozwoju niesie ze sobą ciągle nowe możliwości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

ESA logistika

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycji drogowej (Kraków, Gliwice), spedycji morskiej i lotniczej (Piaseczno), transportu specjalnego oraz magazynowe w Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie, Radomiu, Żyrardowie, Dobrej, Mszczonowie, Poznaniu i Emilianowie.

Przewiń do profilu firmy