Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki - Logistyk

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Giżycka 9, Mrągowo, Polska
    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bruss Polska Sp. z o.o.

Giżycka 9

Mrągowo

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej i handlowej.
  • Współpraca z Customer Services w obszarze sprzedaży, reklamacji, planowania.
  • Wsparcie Groupleaderów i Teamleaderów w planowaniu produkcji i przygotowywaniu wyrobów gotowych od strony proceduralnej.
  • Awizacja i aranżowanie podjęcia towarów przez spedytorów i odbiorców. W trybie normalnym i specjalnym dla częsci gotowych.
  • Przygotowanie i prowadzenie Inwentaryzacji cyklicznych i innych spisów z natury.

Wymagania, kwalifikacje:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie b. dobrym
    (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie zawodowe w logistyce na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakiety MsOffice (word, excel)

Oferujemy:

  • Ciekawą i wymagającą pracę z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive;
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia u producenta produktów Premium;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie uzależnione do posiadanych kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie.

Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy