Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki (logistyka materiałowa regionu)

Colas PolskaO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przepływem materiałów i surowców pomiędzy zakładami produkcyjnymi, magazynami, odbiorcami

  • koordynacja zaopatrzenia oraz współpraca z dostawcami, zleceniodawcami i śledzenie realizacji zamówień

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji do umów i rozliczeń

  • prowadzenie negocjacji handlowych w tym udział w otwartych konkursach w zakresie ofert na zlecania niestandardowe

  • analiza rynku w zakresie możliwości wynajmu transportu i sprzętu, prowadzenie bazy danych i ocena dostawców usług

  • wynajmowanie środków transportu, maszyn i sprzętu drobnego na zewnątrz firmy i z zewnątrz wg potrzeb

  • rozliczenia z przewoźnikami, dostawcami usług

  • współpraca z działami firmy, sporządzanie raportów i analiz związanych z procesem logistycznym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w logistyce materiałowej i maszynowej

  • ogólna wiedza dotycząca rozliczania czasu pracy kierowców

  • ogólna orientacja w zagadnieniach: logistyki, interpretacjach i zmianach dot. transportu masowego, drogowo-samochodowego i drobnicowego w tym KREPTD oraz zmianach dotyczących zezwoleń, licencji

  • znajomość Ms Excel

To oferujemy

  • umowa o pracę w międzynarodowej firmie

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenie świąteczne

  • nagroda roczna

Colas Polska

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Przewiń do profilu firmy