Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Plastic OmniumO firmie

  • Ul. Budowlana 28
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Plastic Omnium

Ul. Budowlana 28

Lublin

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do grupy, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i produktom przyczynia się do rewolucji w świecie motoryzacji!

Dzięki 32 000 pracowników z 26 krajów i 9.2 miliardami dochodu w 2018 roku, Plastic Omnium jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii i modułów front-end.

Zbiorniki paliwa produkowane z tworzyw sztucznych stanowią doskonałe połączenie bezpieczeństwa, kosztów i masy. Są one również idealnym rozwiązaniem wspierającym rozwój pojazdów hybrydowych. Plastic Omnium oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów silników.

Nasza ambicja? Zapewnić producentom samochodów najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby opracować samochód przyszłości, czysty i podłączony do sieci.

Obowiązki:

  • Zapewnienie terminowych wysyłek do klienta
  • Współpraca z klientami krajowymi i zagranicznymi w zakresie realizacji dostaw i uzgadniania bilansu opakowań zwrotnych
  • Odbieranie zamówień, harmonogramów oraz prognoz od klientów,
  • Analiza harmonogramów dostaw
  • Obsługa systemu SAP, przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • Obsługa portali internetowych klientów
  • Planowanie i optymalizacja załadunków oraz organizacja transportów
  • Organizacja transportów specjalnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych
  • Współpraca z agencjami celnymi przy obrocie międzynarodowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienne kontakty biznesowe
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy w warunkach stresu
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze w firmie zorientowanej na pracownika
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Przekonaj się, jak wygląda praca w Plastic Omnium w Lublinie, odwiedź nasz profil

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy