Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

DTS SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności asortymentu

  • Składanie zamówień, nadzór nad terminową dostawą, fakturowanie

  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej i transportowej

  • Obsługa magazynu Centralnego i nadzór nad magazynami w oddziałach

  • Zapewnienie optymalnej rotacji zapasów

  • Organizacja transportów krajowych i zagranicznych

  • Prowadzenie analiz i raportowanie bieżących wskaźników

  • Współpraca z firmami kurierskimi w zakresie realizacji wysyłek

  • Budowanie trwałych relacji z dostawcami i klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: mile widziane wykształcenie kierunkowe, student uczelni kierunkowej

  • Praktyczna znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows 10, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa

  • Konsekwencja w działaniu i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Jasny system wynagradzania z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość korzystania z programu sportowego - karty Fit Profit

  • Możliwość korzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • Pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole

DTS SYSTEM Sp. z o.o.

Nowoczesna firma, dynamicznie rozwijająca sieć dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych marek BOSCH SECURITY SYSTEMS, DAHUA, CBC Poland, ASSA ABLOY, CIAS, MERAWEX, D+H, AFG, PULSAR, SATEL, ROGER.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 21.04.2021r.