Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. logistyki

Europlast Sławomir WięsykO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Firma od 2008 roku zajmuje się produkcją, sprzedażą ścian przesuwnych jak i stałych. Długoletnie doświadczenie zapewniło firmie stabilną pozycję na rynku w branży stolarki aluminiowej. Podejmujemy liczne wyzwania podczas realizacji skomplikowanych projektów, dając klientowi poczucie swobody w kreowaniu przestrzeni.

Zapoznaj się z naszą firmą: www.optimalpoland.pl

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami budowlanymi z branży stolarki aluminiowej,
  • organizowanie zamówień kluczowych materiałów, celem realizacji projektów,
  • współpraca z działem produkcji,
  • planowanie ekip montażowych,
  • organizowanie transportów zewnętrznych jak i wewnętrznych,
  • kontrolowanie i optymalizowanie kosztów obsługi logistycznej.

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku minimum rok,
  • wykształcenie wyższe (wskazane kierunkowe),
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office,
  • umiejętność tworzenia relacji na poziomie pracowniczym jak i relacji z zewnętrznymi dostawcami,
  • samodzielność jak i pomysłowość przy realizacji obowiązków.

Proponujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnie ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania się w pracę jak i realizowanie wyznaczonych zadań,
  • programy pracownicze: OK SYSTEM, opieka lekarska,
  • premia finansowa uzależniona od wyników,
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne