Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki-Magazynier

WASKO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów logistycznych w magazynie,

  • Kontrola dostaw i wysyłek pod względem terminów, kompletności i jakości,

  • Archiwizacja dokumentów dotyczących wysyłek, dostaw i transportu,

  • Wprowadzanie informacji dotyczących dostaw do systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Ogólną znajomość procesu zakupów,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość systemu MS Dynamics

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoki poziom komunikatywności,

  • Zaangażowanie i dobrą organizację pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy magazynu z branży IT.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazna atmosfera pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Realny wpływ na realizowane projekty,

  • Atrakcyjne narzędzia pracy,

  • Możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy,

  • Karty Medicover Sport dla stałych Pracowników,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.