Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

PGF Weterynaria Sp. z o.o.

Spółdzielcza 25

Dywity (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w magazynie z mieszanym systemem składowania (paletowe, półkowe) o warunkach kontrolowanych 15-25°C i 2-8°C,

  • Praca w oparciu o procedury, utrzymanie właściwego obiegu dokumentów, przestrzeganie wymogów jakościowych, wynikających z prawa farmaceutycznego,

  • Przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów, BHP, ppoż i środowiskowych,

  • Przyjmowanie dostaw towaru,

  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów (najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń),

  • Rozkładanie towaru w magazynie,

  • Oznaczanie towaru: kartony, metkowanie produktów,

  • Kompletacja wydań (przygotowywanie zamówień dla klientów),

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów ze specyfikacją i fakturą,

  • Czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek,

  • Sprawdzanie stanów magazynowych, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika,

  • Regularne inwentaryzacje magazynu,

  • Współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży czy działem zaopatrzenia,

  • Wspieranie pracy innych magazynierów.

  • Mile widziane: Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (magazyn z procesami kompletacji),

  • Doświadczenie w branży: FMCG, farmacja (mile widziane),

  • Znajomość procesów i dokumentacji magazynowej,

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Dokładność, sumienność i rzetelność,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie należącej do dużej, prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej,

  • Stabilność finansową i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • System kafeteryjny w tym karty sportowe,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę),

  • Bony świąteczne.

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

PGF Weterynaria – spółka należąca do Pelion S.A.*, wiodącej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce. Wspólnie realizują misję „Dbamy o długość i jakość życia”. PGF Weterynaria koncentruje się na zdrowiu zwierząt zapewniając tym samym produkty oraz usługi najwyższej jakości.

W ramach grupy Pelion rozwijana jest linia biznesowa hurtowego obrotu produktami weterynaryjnymi. Zrządzanie nią zostało skoncentrowanie w spółce PGF Weterynaria Sp. z o.o., do której została przeniesiona część organizacyjna z PGF S.A, w tym magazyn weterynaryjny w Dywitach.

Przewiń do profilu firmy