Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki magazynowej

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o., to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 10 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie WMS
    • przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej
    • rozliczanie usług i wystawianie faktur
    • nadzór nad pracą magazynu pod kątem administracyjnym
    • wypełnianie dokumentów magazynowych
    • kontrola towarów i dokumentów zgodnie z procedurami oraz wyjaśnianie niezgodności w obrocie towarowym
    • bezpośredni kontakt z klientem

    Wymagania:

    • znajomość podstaw prawa celnego pod kątem prowadzenia magazynu czasowego składowania i składu celnego
    • bardzo dobra znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych
    • umiejętność obsługi systemów spedycyjno-magazynowych
    • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej
    • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
    • dobra znajomość Excela
    • zdolność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole
    Oferty opatrzone klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera

    Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.