Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki magazynowej

HURTAP S.A.O firmie

  • Głogów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HURTAP SA
poszukuje
kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja zautomatyzowanego systemu realizacji zamówień,
  • Stały monitoring efektywności pracy struktury, procesów – szukanie rozwiązań wspierających rozwój, poprawę jakości i efektywności,
  • Analiza i rotacja artykułów w poszczególnych częściach magazynu w oparciu o sprzedaż,
  • Optymalizacja czasu realizacji zamówień,
  • Analiza efektywności pracy Pracowników Magazynu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 3 letnie),
  • Znajomość gospodarki magazynowej oraz automatyki logistycznej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w systemie dziennym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) (Dz. Urz. UE L 2016 Nr 119, s.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy