Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nagel Polska Sp. z o.o.

Diamentowa 1

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wprowadzanie do systemu zleceń od Klientów w zakresie obrotu towarowego na magazynie;
  • organizowanie przyjęcia i wydania towarów z magazynu;
  • weryfikacja oraz prowadzenie dokumentacji dostaw, zwrotów, wysyłek;
  • współpraca z innymi działami wewnętrznymi;
  • kontrola stanów magazynowych oraz poprawności pracy magazynu;
  • raportowanie i przygotowywanie specyfikacji;
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami.

Nasze wymagania

  • znajomość programu MS Excela w stopniu podstawowym;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym;
  • samodzielność, systematyczność, skrupulatność;
  • mile widziane znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego.

To oferujemy

  • kompleksowy program wdrożeniowy (szkolenie stanowiskowe oraz wdrożenia na poziomie całej organizacji) - poznasz nas oraz dowiesz się jak pracują inne działy naszej Firmy;
  • wsparcie Twojego rozwój w strukturze firmy między innymi zachęcamy do startowania w rekrutacjach wewnętrznych;
  • szkolenia: Akademia Nagel Gada (nauka języków obcych), Program Train The Trainers (zostanie trenerem wew.), Akademia Lidera Nagel Polska, udziału w zewnętrznych szkoleniach branżowych;
  • zostanie członkiem jednej z naszych firmowych drużyny sportowych a tym samym wspólne treningi, dofinasowanie do startów jako Drużyna Nagel Polska (grupa triathlon, grupa biegowa, grupa kolarska, grupa jogi, zespół muzyczny);
  • spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne oraz inne dodatki o których przeczytasz w sekcji benefity;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę międzynarodowej firmie rodzinnej, będącej ekspertem na rynku europejskim w magazynowaniu i transporcie żywności.

Benefity

  • program poleceń pracowniczych, (do 4000 zł)
  • wsparcie twojego hobby – grupy sportowe
  • wsparcie twojego hobby – karty sportowe
  • dostęp do bogatej biblioteki rozwojowej oraz branżowej
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • dofinansowanie do twojego rozwoju – szkolenia, kursy
  • opiekę medyczną dla twojej rodziny i dla ciebie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • prezenty bożonarodzeniowe dla twoich dzieci
  • premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia
  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy
  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy
  • coś na przyszłość czyli pracownicze plany kapitałowe

Etapy rekrutacji

1

Kontakt z wybranymi kandydatami, zaproszenie na rozmowę.

2

Spotkanie w siedzibie naszej firmy, poznanie się.

3

Powrót z informacją zwrotną, podjęcie decyzji.

Dołącz do naszego zespołu!

Zajmujemy się magazynowaniem oraz transportem produktów spożywczych największych producentów w Europie.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Nasze Oddziały znajdują się w Komornikach k/Poznania, Kopytowie k/Warszawy, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej, Diamentowa 1, Komorniki (gm. Komorniki)