Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

Strefa EnergiiO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Strefa Energii

Jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energetyki odnawialnej w Polsce.

Posiadamy siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces (od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, podpięcie czy serwisowanie).

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz w krótkim materiale telewizyjnym o naszej firmie.- Dobre bo Polskie

Obecnie w związku z gigantycznymi możliwościami rynku odnawialnych źródeł energii oraz rozwojem naszej firmy poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Rozwożenie dostaw
  • Pakowanie przesyłek
  • Sprawdzanie i rozładunek dostaw towaru
  • Dbanie o porządek na magazynie oraz w biurze

Szukamy tylko Ciebie , jeżeli:

  • Lubisz ludzi
  • Chcesz się rozwijać
  • Posiadasz podstawowe zdolności manualne
  • Chcesz osiągać ambitne cele
  • Wiesz że sukces to sumienność, zaangażowanie i samodzielna praca
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i umiesz jeździć samochodem

Co możemy Ci zagwarantować?

  • Pracę w firmie dla której człowiek jest ważny
  • Atmosferę pracy której pozazdroszczą Ci wszyscy znajomi
  • Współpracę z super zespołem - młodym, nastawionym na rozwój
  • Realny wpływ na kierunek i rozwój firmy
  • Realny wpływ na Twoje miejsce w strukturze firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, biuro)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Strefa Energii Paweł Lechowicz.”. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: https://strefaenergii.com/wp-content/uploads/2019/12/Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-w-ramach-rekrutacji.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy