Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki magazynowej

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jędrzejowska 47

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji magazynowej

  • przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej

  • rozliczanie usług i wystawianie faktur

  • nadzór nad pracą magazynu pod kątem administracyjnym

  • wypełnianie dokumentów magazynowych

  • wydawanie dokumentów transportowych lub celnych zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • kontrola towarów i dokumentów zgodnie z procedurami

Nasze wymagania

  • znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych

  • obsługa programu magazynowego WMS

  • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej

  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość rosyjskiego

  • dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Przewiń do profilu firmy