Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ
    SUPPLY CHAIN
    NIVEA POLSKA, POZNAŃ

    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań i tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1 pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

    ZADANIA:

    Osoba na tym stanowisku dołączy do naszego Działu Logistyki i będzie odpowiedzialna za:

    • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi logistycznej naszych klientów poprzez efektywną współpracę z zewnętrznym operatorem logistycznym oraz innymi działami wewnątrz naszej organizacji
    • poszukiwanie rozwiązań w celu optymalizacji kosztów logistycznych

    OCZEKIWANIA:

    • ukończone studia wyższe, mile widziane ekonomiczne lub techniczne
    • min. roczne doświadczenie w obszarze logistyki (magazynowanie)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość systemu SAP
    • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
    • komunikatywność, orientacja na pracę zespołową

    OFERTA NIVEA:

    • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie NNW, siłownia firmowa, kafeteria MyBenefit z kartą Multisport, Przedszkole NIVEA i inne)
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, a także platforma do nauki języków obcych