Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki magazynowej

DTA Sp. z o.o.

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie operacyjne Kierownika Logistyki

  • Planowanie dostaw towarów importowych i exportowych do magazynu

  • Udział w procesie reklamacyjnym Klientów

  • Udział w tworzeniu dokumentacji magazynowej

  • Uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem systemów informatycznych w zakresie gospodarki magazynowej oraz procesów

  • Zarządzanie gospodarką paletową w magazynie

  • Nadzór nad parkiem maszynowym w magazynie

  • Ścisła współpraca z Kierownikami Zmianowymi Magazynu oraz z pozostałymi działami w firmy

  • Bieżącą kontrola stanów magazynowych i wyjaśnianie rozbieżności.

  • Prowadzenie grafików pracy, szkoleń dla pracowników oraz dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość gospodarki magazynowej

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy w branży logistycznej poparte doświadczeniem

  • Nastawienie na współpracę

  • Dokładność, samodzielność oraz odpowiedzialność.

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę i rozwój w fajnym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej i inne)

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca pn-pt godziny 08:00 – 16:00 lub 09:00 – 17:00.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.

Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako: Brygadzista / Magazynier

Przewiń do profilu firmy