Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

JUST IN TIME LOGISTICS sp. z o.o.

  • Szałsza (pow. tarnogórski)

    Szałsza (pow. tarnogórski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • codzienna obsługa klientów firmy,

  • praca w oparciu o system WMS, prowadzenie rozliczeń, generowanie dokumentów magazynowych, przyjmowanie towaru na stan magazynu, sporządzanie raportów na potrzeby kierownika magazynu,

  • kontrola stanów magazynowych, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności,

  • współpraca z działem transportu oraz innymi oddziałami firmy,

  • udział w nowych projektach z zakresu logistyki magazynowej,

  • udział w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu logistycznym,

  • umiejętność planowania, kreatywność, odpowiedzialność,

  • doświadczenie w pracy z klientami magazynowymi,

  • dobra znajomość MS OFFICE w szczególności excel,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uprawnienie na wózki widłowe(UDT),doświadczenie w tym zakresie – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- mile widziana

To oferujemy

  • stabile zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dobrą atmosferę,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, możliwości rozwoju poprzez udział w nowych projektach

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Just in Time Logistics Sp. z o.o. poszukuje do naszego oddziału osoby na stanowisko: Koordynator logistyki magazynowej.

Przewiń do profilu firmy