Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki magazynowej

FLT Grupa Sp. z o.o.O firmie

FLT Grupa Sp. z o.o.

Wrocławska 1w

Wilczyce (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji magazynowej

  • pełna obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej

  • rozliczanie usług i wystawianie faktur

  • nadzór nad pracą magazynu pod kątem administracyjnym

  • wypełnianie dokumentów magazynowych

  • kontrola towarów i dokumentów zgodnie z procedurami

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • przygotowywanie raportów

  • kontrola stanów magazynowych

  • czynny udział w inwentaryzacjach i ich koordynacja

  • nadzór nad sprzętem magazynowym

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej

  • zdolność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wiedza na temat kontroli zapasów (przyjęcie towarów / wydanie towarów / zarządzanie zapasami)

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych

  • umiejętność obsługi systemów spedycyjno-magazynowych

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

FLT Grupa Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm w zakresie urządzeń transportu bliskiego. Naszym Klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, serwis, sprzedaż części zamiennych oraz urządzeń transportu bliskiego tj. podnośników koszowych i wózków widłowych.

Przewiń do profilu firmy

Wymiar czasu pracy: Pon. - Pt. 8:00-16:00