Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

Dirks Polska Sp. z o.o. O firmie

Dirks Polska Sp. z o.o.

Wrocławska 36

Wojkowice (pow. wrocławski)

DIRKS GROUP z siedzibą w Emden / Niemcy jest firmą z branży usługowej – uznanym partnerem kompleksowych rozwiązań technicznych i logistycznych. Głównym obszarem działalności DIRKS GROUP jest branża automotive. Z powodzeniem świadczymy również usługi dla branży FMCG oraz sektora konsumpcyjnego. Do naszej spółki z grupy, firmy Dirks Polska Sp. z o.o., która zarządza nowoczesnym centrum dystrybucyjnym w Wojkowicach k. Wrocławia, zajmującej się logistyką i dystrybucją towarów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki MagazynowejNumer ref.: Miejsce pracy: Wojkowice, gmina Żórawina (pow. wrocławski)

ZADANIA

  • Koordynowanie załadunku towarów
  • Przygotowywanie dokumentów przewozowych i koordynowanie wysyłki
  • Kontakt z klientami
  • Zamówienia
  • Wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie, w stopniu dobrym
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność, zaangażowanie w rozwój firmy

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do przesłania CV poprzez przycisk APLIKUJ
bądź zgłoszenie się do naszego biura przy firmie Dirks: ul. Wrocławska 36, Wojkowice, 55-020 Żórawina

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy