Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki magazynowej

NT Industry Sp. z o.o.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie części do magazynu zgodnie z dokumentami przewozowymi,

  • Planowanie w rozmieszczaniu materiałów,

  • Obsługa systemu Impuls Evo (ERP),

  • Zakupy drobnych materiałów niezbędnych przy produkcji spawalniczej,

  • Tworzenie oraz archiwizacja dokumentów magazynowych (PZ, RW, MM itd.),

  • Obsługa narzędziowni (planowanie, wydawanie oraz uzupełnianie stanów),

  • Planowanie dostaw gazów oraz ewidencjonowanie stanu butli gazowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w produkcji w branży stalowej,

  • Znajomość procesów zachodzących w trakcie produkcji w branży stalowej,

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz wymiany butli gazowej (uprawnienia UDT),

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poz. roboczego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Premiowy system wynagradzania;

  • Praca w zadaszonej hali z zapleczem socjalnym;

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia zawodowego, szkolenia;

  • Benefity pracownicze w postaci paczek świątecznych, dedykowanych zaproszeń czy eventów pracowniczych;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

NT Industry jest spółką należącą do Duńskiej grupy Novatech, działającej w branży konstrukcji stalowych od 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją elementów, konstrukcji i urządzeń stalowych. Głównymi odbiorcami produktów są podmioty z obszaru energetyki, transportu morskiego a także rolnictwa.

Przewiń do profilu firmy