Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki materiałów

Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka KomandytowaO firmie

Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Generała Stanisława Maczka 91

Białystok

Firma Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. jest jednym z wiodących producentów bielizny damskiej na polskim rynku. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań.

Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Składanie zamówień u dostawców zewnętrznych na dostawę materiałów do produkcji,
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych,
  • Monitorowanie poszczególnych etapów przewozu,
  • Nadzór nad terminowymi dostawami,
  • Nadzór nad utrzymaniem optymalnego poziomu zapasów,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,
  • Koordynowanie przepływu surowców produkcyjnych,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją materiałów,
  • Zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw,
  • Rekomendowanie zmian wpływających na efektywną realizację celów,
  • Analiza i usprawnianie procesów w obszarze łańcucha dostaw (takich jak: magazynowanie, dystrybucja, logistyka zwrotna, działania podwykonawców),
  • Współpraca z działami materiałów, technologii, sprzedaży, produkcji i projektowania w zakresie działań logistycznych.

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Ma doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane w dziale zaopatrzenia),
  • Zna język angielski umożliwiający swobodną komunikację,
  • Zna programy pakietu MS Office (w szczególności Excel, Access),
  • Jest samodzielna i komunikatywna,
  • Posiada zdolność analitycznego myślenia i umiejętność kreowania efektywnych rozwiązań.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami do pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności
  • Godziny pracy w systemie 8.00 – 16.00,
  • Realizację interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Zniżki pracownicze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy