Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki materiałów

Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień u dostawców zewnętrznych na dostawę materiałów do produkcji,

  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych,

  • Monitorowanie poszczególnych etapów przewozu,

  • Nadzór nad terminowymi dostawami,

  • Nadzór nad utrzymaniem optymalnego poziomu zapasów,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,

  • Koordynowanie przepływu surowców produkcyjnych,

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją materiałów,

  • Zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw,

  • Rekomendowanie zmian wpływających na efektywną realizację celów,

  • Analiza i usprawnianie procesów w obszarze łańcucha dostaw (takich jak: magazynowanie, dystrybucja, logistyka zwrotna, działania podwykonawców),

  • Współpraca z działami materiałów, technologii, sprzedaży, produkcji i projektowania w zakresie działań logistycznych.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która posiada wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Ma doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane w dziale zaopatrzenia),

  • Zna język angielski umożliwiający swobodną komunikację,

  • Zna programy pakietu MS Office (w szczególności Excel, Access),

  • Jest samodzielna i komunikatywna,

  • Posiada zdolność analitycznego myślenia i umiejętność kreowania efektywnych rozwiązań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami do pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności,

  • Godziny pracy w systemie 8.00 – 16.00,

  • Realizację interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

Firma Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. jest jednym z wiodących producentów bielizny damskiej na polskim rynku. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań.

Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.