Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki materiałowej

Maspex

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości dostaw surowców (uzgadnianie harmonogramu dostaw z dostawcą i naszym działem produkcji, wprowadzanie zamówień do systemu, dbanie o kompletną dokumentację dostaw, zamawianie transportu w celu realizacji dostaw)

  • nadzór nad zamówieniem do momentu jego przyjęcia do magazynu

  • bieżący kontakt z dostawcami zewnętrznymi i działami wewnętrznymi

  • praca w systemie SAP (ERP)

  • udział w przygotowywaniu i rozwiązywaniu reklamacji

  • współpraca z działami Produkcji i Logistyki w celu realizowania programu optymalizacji stanów zapasów surowców w magazynie

  • przekazywanie informacji w razie zmian w załadunkach odpowiednim działom

  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność analizy sytuacji i znajdywania adekwatnych rozwiązań

  • umiejętność obsługi systemu SAP (mile widziane)

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę w firmie - liderze branży spożywczej

  • pracę stacjonarną z możliwością jednego dnia home office w tygodniu

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę

  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe i inne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy