Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki materiałowo – magazynowej

FTTH Solution Sp. z o.o.

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezbłędnych działań funkcji logistycznych w Firmie

  • Sporządzanie zamówień materiałowych na podstawie dokumentacji i wytycznych koordynatorów projektów

  • Rozliczanie materiałowe wykonawców (rozchód materiałów)

  • Bieżący monitoring stanów magazynowych

  • Sporządzanie raportu stanu magazynowego - aktualizacja

  • Terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów magazynowych

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej

  • Zadania na terenie magazynu FTTH Solutions

  • Przyjmowanie dostaw materiałów – załadunek i rozładunek

  • Przyjmowanie zwrotów materiałowych i racjonalne wydawanie ich na kolejne zadania

  • Przestrzeganie zasad BHP kultury i ustalonej organizacji pracy i dyscypliny

  • Organizacja transportu dostawy materiałów

  • Inne zadania dedykowane przez przełożonego w zależności od potrzeb

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej, chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Dokładność, sumienność, lojalność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

FTTH Solutions Sp. z o.o., spółka specjalizująca się w zakresie obsługi i zarządzania nieruchomościami, poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy