Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki (materiały i części lotnicze)

FLYER-AVIATION sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 48

Warszawa

FLYER-AVIATION jest firmą założoną w 1997 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi dostawcami
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Budowanie trwałych relacji z dostawcami
  • Analiza struktury zakupów
  • Analiza stanów magazynowych
  • Przygotowywanie planów zakupowych oraz opracowywanie budżetów
  • Wysyłanie zapytań ofertowych
  • Składanie zamówień
  • Koordynacja logistyczna zamawianych części i komponentów
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Koordynowanie dostaw części w kraju i za granicą
  • Analiza  dokumentacji  technicznej w zakresie zamawianych części
  • Aktywne uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Doświadczenie w pracy z urzędami celnymi (będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą
  • Preferowane posiadanie prawo jazdy kat.B

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne