Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Polmotors Sp. z o.o.O firmie

Polmotors Sp. z o.o.

57

Mazańcowice (pow. bielski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i analiza łańcucha dostaw

  • Kontrola stanów magazynowych z uwzględnieniem stosownych wskaźników dotyczących zapasów

  • Tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procesów logistycznych

  • Współpraca z klientami i dostawcami firmy

  • Bieżąca organizacja wysyłek i zarządzanie transportem

  • Monitorowanie sprawności dostawców i doskonalenie oraz zarządzanie ich wydajnościami

  • Kontrola kosztów transportu i rozliczenia finansowe

  • Aktualizacja wymagań dla systemu informatycznego zaopatrzenia

  • Zarządzanie indeksem, doskonalenie funkcjonalności kartotek materiałowych systemów informatycznych

  • Planowanie tras transportowych, ładunku i wykorzystania środków transportu

  • Analiza, planowanie zapasów wyrobów gotowych w magazynach łańcucha dostaw przedsiębiorstwa

  • Współpraca z podwykonawcami i operatorami logistycznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • Znajomość zasad funkcjonowania magazynów, obiegu dokumentów magazynowych

  • Znajomość systemu ERP

  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i analitycznych

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Pracę w firmie o globalnym zasięgu działania i ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w wielu płaszczyznach kompetencji, m.in. poprzez udział w nowych, międzynarodowych projektach, które dają dużą osobistą satysfakcję

  • Pracę w innowacyjnym środowisku organizacyjnym, udział w implementacji i rozwoju najbardziej zaawansowanych standardów i praktyk branżowych

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od posiadanych kompetencji i osiąganych wyników

  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków specjalnych (m.in. kursy językowe, bezpłatna opieka medyczna, dopłaty wakacyjne, kolonie dla dzieci, karnety teatralne, karnet sportowy i inne)

POLMOTORS TO: strategiczny partner liderów światowej motoryzacji: BMW, VW, PSA, FCA, lider w zakresie innowacji i najnowocześniejszych technologii zapewniający kompleksową realizację projektów: od faz badawczych poprzez prototypowanie, konstrukcję, rozwój produktu aż po procesy produkcji wielkoseryjnej komponentów i systemów, polska grupa o globalnym zasięgu i uznanej renomie, tworzona przez ludzi z wizją i pasją, posiadająca unikalną kulturę organizacyjną.

Przewiń do profilu firmy