Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki międzynarodowej

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VERTIMA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    PHALANX to wydawnictwo od 2009 roku działające na dynamicznie rozwijającym się rynku gier elektronicznych i gier planszowych, zarówno krajowym jak i zagranicznym.

    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • Koordynowanie transportu, importu i eksportu produktów w skali B2B;
    • Dbanie o aktualność dokumentacji (deklaracja na uproszczony VAT, dokumenty celne, EORI, packing listy, listy przewozowe);
    • Wycenianie, negocjowanie, organizowanie rozwiązań logistycznych kampanii crowdfundingowych w skali makro B2B i mikro B2C;

    Oczekujemy:

    • Znajomość procesów logistycznych,
    • Znajomości MS Office (w tym Excel),
    • Bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań,
    • Systematyczności, odpowiedzialności i terminowości,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie).

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze w innowacyjnej branży skierowanej na hobby,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Współpracę z młodym, dynamicznych zespołem,
    • Benefity (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym (w języku polskim oraz angielskim).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Vertima Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.