Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Mirków, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. logistyki (WwP/CLP3)
    W Bosch przywiązujemy ogromną wagę do jakości i profesjonalizmu we wszystkich obszarach naszej organizacji. Ponadto przynależność do wielonarodowego koncernu o ponad 100 - letniej tradycji i udokumentowanych sukcesach daje nam mocną, stabilną i ciągle rozwijającą sie pozycję na rynku.
    Od lat dywizja Chassis Systems Control jest wiodącą jednostką firmy Bosch w zakresie innowacyjności i jakości.

    Zadania:
    • Zarządzanie przepływem materiałów w zakładzie wraz z przepływem na liniach produkcyjnych
    • Koordynacja miejsc składowania w fabryce
    • Wdrażanie nowych procesów logistycznych
    • Ciągle doskonalenie procesów logistycznych i implementacja Lean Logistics
    • Uczestnictwo we wszystkich projektach z udziałem logistyki
    • Udział w audytach, sporządzanie analiz reklamacji i raportów 8D - wdrażanie działań korygujących z zastosowaniem metod jakościowych
      (5 Why, Ishikawa, PSS)
    • Analiza rozbieżności stanów magazynowych
    • Przygotowywanie instrukcji (szkolenie pracowników z ich zakresu)
    • Zarządzanie layout-em logistycznym zakładu
    • Aktualizacja FMEA
    • Uczestnictwo w aktualizacjach SAP (przygotowywanie, testy, szkolenia dla pracowników)
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe logistyczne
    • Min. roczne doświadczenie w obszarze logistyki na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
    • Znajomość programu SAP
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
    • Znajomość zagadnień Lean i systemu KANBAN, BPS. VPS, TPS
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności analityczne
    • Orientacja na wyniki, dążenie do osiągania wyznaczonych celów

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".
    Twórz je z nami. Tu i teraz.
    Data: 06.02.2015
    Nr referencyjny: PL00000988
    Kraj: Polska
    Lokalizacja: Mirków
    Użyj formularza aplikacji on-line, a Twoja informacja dotrze do nas bezpiecznie i szybko.