Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.O firmie

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.

Gościejowicka 4

Niemodlin

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie transportów zgodnie z planem produkcyjnym

  • wystawianie dokumentów przewozowych

  • zapewnienie jakości i terminowości dostaw

  • wystawianie faktur sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub techniczne (mile widziane transport, logistyka)

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka niemiecka

  • samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej

  • powierzone zadania realizowane rzetelnie, terminowo oraz z zaangażowaniem

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • przyjazną atmosferę

  • świadczenia z ZFŚS

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i wzajemne zrozumienie. Staramy się, aby praca i rodzina szły ze sobą w parze. Dostrzegamy umiejętności i talenty naszych pracowników i wspieramy ich rozwój.

#tworzymyklimat

Przewiń do profilu firmy