Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodową spedycją lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientom w różnych branżach. Poszukujemy ambitnych osób mających doświadczenie w transporcie, spedycji, gotowych do ścisłej współpracy z fabrykami i centrami dystrybucyjnymi zarządzanymi przez firmę Pantos w Polsce jak i w Europie. Cały Świat jest w naszym zasięgu!

Praca u nas to przede wszystkim wiedza i możliwości. Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż. Uczymy się, zdobywamy wiedzę i umiejętności. Realizujemy się w pracy.

Twoje zadania:

  • organizacja, realizacja oraz kontrola transportu kolejowego / drogowego
  • analiza i optymalizacja planu wysyłkowego
  • współpraca i kontrola podwykonawców oraz dostaw do Klienta
  • monitorowanie operacji i zleceń od Klientów
  • kontakt z Klientami zagranicznymi
  • rozliczanie zleceń w systemie

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz około 2 letnie doświadczenie w dziedzinie logistyki
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  • zmysł analityczny wykorzystujesz w codziennej pracy
  • bardzo dobrze posługujesz się MS Office
  • cenisz zaangażowanie, dokładność w wykonywanych zadaniach
  • jesteś ukierunkowany na realizację zadań oraz celów KPI

Oprócz przyjaznej atmosfery naszym Pracownikom zapewniamy:

  • pakiet benefitów m.in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w międzynarodowym środowisku, udział w ciekawych projektach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur organizacji

CV w języku polskim prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy