Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

Kiel Polska Sp. z o. o.

  • Nowy Tomyśl

    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja procesu zaopatrzenia (zamówienia, dostawy) oraz przygotowywanie odpowiednich raportów,

  • Wsparcie w procesie kwalifikacji dostawców i ocena współpracy z dostawcą,

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,

  • Monitorowanie realizacji zamówień

  • Zapewnienie terminowych dostaw, pozwalających na zachowanie ciągłości i stabilności procesu produkcyjnego,

  • Kontrolę i optymalizację poziomu zapasów magazynowych,

  • Zarządzanie, aktualizację i archiwizację dokumentacji,

  • Dbanie o dobre relacje z dostawcami,

  • Uczestnictwo w realizacji projektów związanych z Działem Zakupów i Logistyki.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć zdobycia doświadczenia zawodowego w Zakupach w zakładzie produkcyjnym z branży automotive,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami zagranicznymi,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziana logistyka),

  • Odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność, dokładność, rzetelność,

  • Efektywne planowanie i organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Dodatkowe benefity np.: opieka medyczna, program aktywności sportowych MultiSport

  • Udział w realizacji ciekawych projektów w branży automotive

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Kiel Polska Sp. z o. o. wiodący producent siedzeń dla komunikacji zbiorowej i pojazdów użytkowych w Europie będący częścią międzynarodowej grupy Przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy