Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki - obsługa celna

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

  • Jana Gutenberga 2, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Agencjami Celnymi i spedycjami

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • współpraca z organami administracji celnej

  • nadzór nad procesami celnymi i obiegiem dokumentacji celnej i przewozowej

  • nadzór nad procesem realizacji należności celno-podatkowych

  • sporządzanie deklaracji Intrastat

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru celnego

  • aktywna współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych obowiązków

  • wsparcie organizacji transportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe w obszarze celnym minimum 1 rok

  • znajomość przepisów/procedur celnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym

To oferujemy

  • świetną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna

  • finansowanie nauki języków obcych (kursy z j. angielskiego i niemieckiego)

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi)

  • Medicover

  • ubezpieczenie grupowe (na preferencyjnych warunkach – finansowane przez pracownika)

  • pakiet sportowy Multiport

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • dofinansowanie stołówki pracowniczej i maszyn vendingowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie karty Multisport

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali. Naszą klientelę stanowią renomowani producenci i dostawcy motoryzacyjni na całym świecie.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o. o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotiv Group

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej, rozwijającej się firmie?

Zachęcamy do kontaktu:

[email protected]