Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki (Obsługa Klienta)

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z Klientem, uzgadnianie warunków i planów wysyłek produktowych

  • Przetwarzanie zamówień w systemie ERP

  • Realizowanie przesyłek do Klientów zgodnie z wymaganiami i uzgodnionym planem zamówienia

  • Identyfikowanie i reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w punktach wysyłek i dostawach do zakładu

Nasze wymagania

  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w produkcji)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe w obszarze Logistyki)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office w tym szczególnie MS Excel oraz systemu SAP

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji, otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników