Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki (obsługa klienta)

Autoneum PolandO firmie

  • Owsiana 60/a, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Autoneum Poland

Owsiana 60/a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola i realizacja zamówień wybranej grupy klientów

  • obsługa portali klientów (zamówienia, transporty, reklamacje)

  • bieżące nadzorowanie terminowości dostaw

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży automotive

  • znajomość procesów logistycznych

  • bardzo dobra znajomość programu Excel – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP)

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • praca w stale rozwijającej się organizacji o wysokich standardach pracy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • prywatna opieka medyczna (Luxmed) dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/ partnera

  • ubezpieczenie grupowe

  • benefity związane z Funduszem Socjalnym

  • dobrą atmosferę pracy

  • szkolenia i możliwości rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

www.autoneum.com

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów.

Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 11 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy