Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki - obsługa klienta

Irving

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pełny proces realizacji zamówień od otrzymania zamówienia (EDI), poprzez koordynację dostaw, do wystawienia faktury VAT

  • Kontakt z sieciami handlowymi

  • Kontrola i pilnowanie terminowości i poprawności realizacji zamówień przez operatora logistycznego

  • Organizacja dostaw towarów do Klientów

  • Współpraca z działem handlowym, Klientem, operatorem logistycznym i firmami transportowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Min roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. logistyki lub podobnym w branży FMCG

  • Dobra znajomość MS Excel - umiejętność optymalizacji pracy przy wykorzystaniu formuł

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności negocjacyjne

  • Inicjatywa w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Dodatkowa premia roczna

  • Perspektywę rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy