Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki (obsługa księgarni internetowej)

Grupa Helion S.A.O firmie

Grupa Helion S.A.

Tadeusza Kościuszki 1C

Gliwice

Lider na rynku literatury informatycznej i biznesowej, dynamicznie rozwijająca się od ponad dwudziestu pięciu lat spółka Grupa HELION SA poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki
(obsługa księgarni internetowej)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta – telefoniczna, mailowa oraz online;
  • wprowadzanie nowych zamówień sprzedaży;
  • wprowadzanie danych do systemu;
  • monitorowanie i informowanie Klientów o statusie realizacji zamówienia;
  • obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania;
  • kompleksowa obsługa reklamacji.

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta lub sprzedaży;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, poczty elektronicznej, arkuszy kalkulacyjnych i obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych zagadnień;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole oraz pod presją czasu;
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień informatycznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole doświadczonych specjalistów;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń;
  • motywacyjny system wynagrodzenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Z wybranymi Kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helion SA przy ul. Kościuszki 1c, KRS 0000121256, NIP6310200268, Regon 271070648 w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy