Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki - obszar wysyłki

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. O firmie

  • Godzikowice (pow. oławski)

    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i prowadzenie ewidencji nad wyrobami gotowymi

  • Zbieranie danych i dokumentów do wysyłek importowych i eksportowych

  • Współpraca z Agencją Celną

  • Organizowanie wysyłek do klienta

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wysyłką towarów

  • Transport i dystrybucja gotowych towarów

  • Organizowanie transportów oraz kontakt z przewoźnikami

  • Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Microsoft Excel

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP lub MRP (np.SAP)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wczasy pod gruszą

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Przewiń do profilu firmy