Specjalista ds. logistyki odkupu pojazdów używanych

  • Nadarzyn, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży automotive

    Nr ref.: /556/11/2018/DS/33794
    Nadarzyn
    oferujemy
    • zatwierdzenie w ramach umowy o pracę
    • prywatną opiekę medyczną
    • pracę w międzynarodowej organizacji
    • możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń zawodowych
    zadania
    • koordynowanie procesu odkupu pojazdów
    • administrowanie kończących się umów wynajmu
    • kontakt z Klientami w kwestiach związanych z odkupem pojazdu
    • udział w procesie wyceny wartości pojazdu- współpraca z kosztorysantami
    • wycena kosztów naprawy samochodu
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • sporządzanie dokumentacji z wydań i przyjęć pojazdów
    • komunikacja z działem technicznym firmy w zakresie wykonywanych zleceń
    oczekujemy
    • minimum rok doświadczenie w dziale logistyki, transportu
    • mile widziane doświadczenie związanie z przyjęciami lub wydawaniem pojazdów
    • dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
    • dobra znajomość MS Office
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dobra organizacja
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47