Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

RENO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe przygotowanie dokumentów wywozowych faktur, korekt oraz dokumentów powiązanych
  • Rozliczanie kart drogowych zgodnie z przyjętymi standardami w firmie;
  • Wprowadzanie przyjętych dostaw do systemu;
  • Wydawanie oraz rozliczanie gotówki pracownikom na podstawie druków gotówkowych;
  • Rozpatrywanie ilościowych oraz jakościowych reklamacji;
  • Współpraca z działem administracji, transportu oraz magazynu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży dystrybucyjnej;
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową oraz obiegiem dokumentów;
  • Dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy