Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

RTV EURO AGDO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego przepływu towarów do klientów firmy i sklepów,

  • koordynowanie i realizowanie procesów magazynowania i dystrybucji,

  • zapewnienie prawidłowości danych w systemie SAP,

  • przygotowywanie raportów (monitorowanie i analizowanie kluczowych wskaźników),

  • zarządzanie środkami technicznymi wykorzystywanymi w procesach logistycznych i transportowych,

  • organizowanie pracy podległego zespołu pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w logistyce lub transporcie,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość systemu SAP mile widziana.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dofinansowanie do programów sportowych,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przyjemną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy