Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

RENO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe przygotowanie dokumentów wywozowych faktur, korekt oraz dokumentów powiązanych;

  • Rozliczanie kart drogowych zgodnie z przyjętymi standardami w firmie;

  • Wprowadzanie przyjętych dostaw do systemu;

  • Wydawanie oraz rozliczanie gotówki pracownikom na podstawie druków gotówkowych;

  • Rozpatrywanie ilościowych oraz jakościowych reklamacji;

  • Współpraca z działem administracji, transportu oraz magazynu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży dystrybucyjnej;

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową oraz obiegiem dokumentów;

  • Dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności MS Office;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

REN

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przewiń do profilu firmy