Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki

Falken Trade Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Falken Trade Sp. z o.o.

Mariana Rejewskiego 5

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Poszerzanie bazy przewoźników oraz negocjacje cenowe w obszarze stawek transportowych
  • Organizacja transportów z podległego magazynu
  • Współpraca z magazynem w zakresie przyjęć, wydań towaru oraz prowadzenie inwentaryzacji
  • Realizacja wskaźników jakościowych
  • Wizyty w magazynach
  • Budowanie relacji z usługodawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w logistyce
  • Otwartości oraz proaktywności
  • Orientacji na cel
  • Odpowiedzialności, samodzielności, oraz umiejętności pracy w zespole
  • Obsługi komputera w tym obsługi pakietu Office oraz czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego oraz programu Subiekt/Nexo mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Ambitne i samodzielne stanowisko
  • Szkolenia z zakresu logistyki oraz wsparcie produktowe
  • Kursy językowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Eventy integracyjne
  • Pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Masz doświadczenie w pracy w logistyce i chcesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności? Poznałeś pracę spedytora, współpracowałeś z przewoźnikami lub magazynami? Jesteś kontaktowy, otwarty i decyzyjny, a przy tym nie boisz się wyzwań?

Postaw na karierę w Falken Trade i rozwijaj się z nami! Zgrany zespół, nowoczesna firma, międzynarodowe środowisko, różnorodność zadań – to tylko kilka rzeczy, które na Ciebie czekają. Nie zwlekaj i aplikuj na stanowisko:

Falken Trade jest międzynarodową firmą handlową, specjalizującą się w sprzedaży dodatków funkcjonalnych do żywności. Firma powstała w 2003 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija oferując szeroką gamę produktów na rynki europejskie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty należące do podstawowych grup dodatków do żywności takich jak: regulatory kwasowości, stabilizatory, substancje żelujące, przeciwutleniacze, substancje wzmacniające smak i zapach oraz słodziki.

Dodatkowo w ofercie posiadamy aminokwasy paszowe oraz chemię niespożywczą.

Specjalista ds. logistyki, Mariana Rejewskiego 5, Olsztyn