Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki

Snop Automotive Opole Sp. z.o.o.,O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Snop Automotive Opole Sp. z.o.o.,

Oświecimska 122E

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie komponentów do produkcji
  • Organizacja transportu od dostawców
  • Utrzymywanie właściwego poziomu zapasów
  • Praca w systemie MRP
  • Współpraca z poszczególnymi działami
  • Kontrola wierności dostaw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku logistycznym
  • Znajomość MS Office – w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość środowiska ERP (QAD)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie mocnym, dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach językowych
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Tower International Europa została przejęta przez francuską grupę SNOP Dunois (FSD) i obecnie działa pod nazwą Snop Automotive.

Snop Automotive jest producentem elementów konstrukcyjnych i części karoserii dla przemysłu motoryzacyjnego.

Obecnie Grupa FSD zatrudnia ponad 9 000 osób i ma 40 zakładów produkcyjnych w 14 krajach.

Specjalista ds. logistyki, Oświecimska 122E, Opole