Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.

  • Arki Bożka 8, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Arki Bożka 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie rozwiązań logistycznych dotyczących przepływu surowców i wyrobów gotowych z miejsca pochodzenia do miejsca przeznaczenia

  • Realizacja strategii logistyki i łańcucha dostaw, rozwiązywanie problemów

  • Dbanie o zaopatrzenie magazynowe

  • Nadzór nad zwrotami oraz reklamacjami

  • Kontrola salda opakowań, palet oraz składanie zamówień w tym obszarze

  • Wsparcie w imporcie surowca (odprawy, transport, dokumentacja)

  • Przygotowanie i kontrola dokumentów wysyłkowych

  • Organizacja transportu, zamawianie, koordynowanie oraz dbanie o terminowość dostaw

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami przewozowymi

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej

  • Kontrola i optymalizacja kosztów transportowych

  • Udział w procesie obsługi klienta i procesie reklamacyjnym

  • Optymalizacja rozwiązań spedycyjnych funkcjonujących w firmie

  • Niezależne rozwiązywanie umiarkowanie złożonych problemów przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu

Nasze wymagania

  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość wykonywania zadań, a także kreatywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy na magazynie (mile widziane osoby z doświadczeniem jako magazynier, które chcą się rozwijać jako specjalista)

  • Znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjno-sprzedażowej z zapleczem magazynowym

  • Znajomość zagadnień procesu magazynowego i transport

  • Doskonale rozwinięte umiejętności planistyczne i organizacyjne

  • Sprawne zarządzanie priorytetami

  • Otwartość w kontakcie z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Praktyczna obsługa pakietu MS Word, ze szczególnym nastawieniem na MS Excel

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy

  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych

  • Premie świąteczne

  • Premie za wnioski racjonalizatorskie

  • Premie za polecenie kandydata do pracy - 2 000 pln już po 5 miesiącach pracy poleconego pracownika

  • Darmowe porady prawne

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • premia świąteczna

  • dofinansowanie do posiłków

  • bezpłatne porady prawne

Firma Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu w branży Automotive. Jest nowoczesnym zakładem produkującym części aluminiowe m.in. dla takich marek jak Mercedes, Jaguar Land Rover, BMW, Audi, Volkswagen i innych marek premium.

W związku z nowymi projektami dla Klientów, planujemy dynamiczny rozwój naszego zakładu. Zapraszamy do współpracy osoby na stanowisko Specjalista ds. logistyki.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim.

Zapraszamy do naszego zespołu.