Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. logistyki w branży automotive i jesteś gotowy na nowe wyzwania zawodowe zapraszamy do udziału w rekrutacji

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie prognoz sprzedaży i produkcji

  • codzienna współpraca z klientami i dostawcami

  • zarządzanie przepływami komponentów (materiałów) w procesie produkcyjnym z uwzględnieniem wymagań klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • proponowanie działań i rozwiązań wspomagających ciągłe doskonalenie

  • koordynacja procesów wysyłek i dostaw

  • kontrola optymalizacji kosztów dostaw

  • odpowiedzialność za poziomy zapasów magazynowych

  • praca w systemie MRP

  • analiza wskaźników oraz ich raportowanie

  • praca nad terminowością dostaw

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • praktyka w nadzorowaniu sterowania przepływem surowców,materiałów i wyrobów gotowych

  • umiejętność organizowania procesów planowania, realizowania i kontrolowania logistyki produkcji, logistyki wewnętrznej i logistyki zewnętrznej

  • umiejętność pracy z narzędziami MS Office i w środowiskach systemów klasy ERP

  • komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów

  • szkolenia

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy