Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

"ZAKŁAD KOMUNALNY" sp. z o.o.

  • Podmiejska 69, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Podmiejska 69

Opole

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie od klientów zleceń wywozu odpadów kontenerami i big bagami, organizacja wywozu odpadów samochodami ciężarowymi

  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń

  • rozliczanie i optymalizacja kosztów transportu oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów oraz kontenerów na odpady

  • przygotowywanie raportów, danych do fakturowania wykonanych usług, bieżąca kontrola zaległości w płatnościach

  • bezpośrednia obsługa klienta (ważenie wjeżdżających i wyjeżdzających pojazdów) oraz klasyfikacja odpadów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe, kierunki logistyczne i techniczne

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień logistyki, transportu, mechaniki pojazdów ciężarowych

  • znajomość pakietu Office (Excel)

  • samodzielność, rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

  • kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z Klientami

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość topografii Opola i okolic

  • znajomość branży gospodarki odpadami oraz znajomość katalogu odpadów i umiejętność posługiwania się systemem BDO będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe benefity, a w tym między innymi: świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta MultiSport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie, możliwość skorzystania z pakietu medycznego finansowanego przez pracodawcę

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

O nas

Zakład Komunalny Opole Sp. z o.o. jest wielooddziałową firmą świadczącą usługi komunalne w szerokim zakresie, będącą regionalnym liderem w gospodarce odpadami, stosującą nowoczesne technologie i sprzęt oraz oferującą szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny. Jesteśmy innowacyjną firmą, która stale się rozwija i zwiększa zakres działalności, zawsze w harmonii ze środowiskiem. Dzięki temu jesteśmy kojarzeni z przyjaznym wizerunkiem miasta, porządkiem, nowoczesnością i bezpieczeństwem mieszkańców. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym rozwiązaniom oraz szerokiej ofercie jesteśmy jednym z liderów branży.