Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXCELLENCE BEGINS WITH AN IDEA
    Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
    Specjalista ds. Logistyki – Wysyłki
    Miejsce pracy: Opole

    Zakres obowiązków

    • Doświadczenie w pracy w obszarze Logistyki – Wysyłki
    • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników ( organizacja załadunków )
    • Doświadczenie w procesie organizacji transportu towarów do klienta (drogowy, morski, lotniczy) wraz z niezbędną dokumentacją dostarczenia towaru
    • Znajomość przepisów celno-transportowych (Incoterms 2010, przepisy odprawy celnej)
    • Obsługa systemu ERP – moduł wysyłkowy
    • Obsługa programu INTRASTAT

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie min. średnie , mile widziane wyższe logistyczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,,
    • Bardzo dobra obsługa komputera – środowisko MS Office, szczególnie- MS Excel,
    • Wysokie kompetencje interpersonalne,
    • Biegła znajomość j. angielskiego Rzetelność, dokładność i sumienność.

    Oferujemy

    • Interesującą, stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    CV osób zainteresowanych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Kelvion Sp.z o.o.

    Kobaltowa 2
    45-641 Opole Poland
    Phone +48 77 402 00 74
    Fax +48 77 456 21 61