Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

COMTEK SYSTEMS

  • Polna 9, Osielsko (pow. bydgoski)
    Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Polna 9

Osielsko (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • zakupy towaru zgodnie z wytycznymi oraz organizowanie dostaw na miejsca realizacji inwestycji,

  • monitorowanie bieżącej realizacji zamówień,

  • negocjowanie jak najkorzystniejszych warunków handlowych,

  • kompletacja towaru wg zleceń,

  • przygotowywanie wysyłek,

  • optymalizacja stanów magazynowych,

  • uzgadnianie treści i zawieranie umów zakupowych,

  • przegląd i optymalizacja umów ramowych,

  • proaktywna postawa do pracy, wprowadzanie nowych pomysłów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziale zakupów/logistycznym,

  • znajomość obsługi komputera, MS Office,

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,

  • wiedza z zakresu zarządzania gospodarką magazynową,

  • chęć rozwoju, nauki i dzielenia się wiedzą,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • przedsiębiorczość, samodzielność, bardzo dobra organizacji pracy własnej,

  • prawo jazdy kat B,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ubezpieczenia grupowe,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • elastyczny czas pracy

O nas

Firma Comtek Systems z siedzibą w Osielsku (woj. kujawsko-pomorskie) zajmująca się wykonawstwem w branży elektrycznej i teletechnicznej oraz budową instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski w związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki